KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13141196
nr 1314 1196
Per Ã…kered
(f. 1924), Sverige
Oljemålning, Per Åkered, Änder, Signerad. Olja på duk, 38x46 cm
Per Åkered, svensk bildkonstnär född 1924.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:57:57
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr